Процедура закупівлі оголошена 28.03.2025 15:49. Дата останніх змін - 22.04.2025 00:00
ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Назва та код товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: 09132000-3 Бензин (Бензин А95); 09134200-9 Дизельне паливо) -
Ідентифікатор закупівлі | UA-2025-03-28-010647-a | |
ID | 26e4ad27161946edbb64da61e4da3b00 |
Загальна очікувана вартість закупівлі
2`165`34852 Гривня
Ви ще не берете участь в обговоренні цієї закупівлі
Ви ще не берете участь у цій закупівлі
Відмітити оголошення
Додати у вибране
Приховати
Запланувати участь
Закупівельник (Проводить закупівлю)
Найменування замовника | Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості | |
Загальна очікувана вартість закупівлі | 2`165`348.52 Гривня (з ПДВ) | |
Процедура закупівлі | Відкриті торги з особливостями | |
Метод оцінки тендерних пропозицій учасників | Оцінка тендерних пропозицій учасників за найменшою пропозицією |
Закупівля оголошена
28.03.25
Період уточнень
до 02.04.25
Період оскаржень
до 02.04.25
Подання пропозицій
до 05.04.25
Аукціон
07.04.25
Кваліфікація переможця
з 07.04.25
Торги відмінено
22.04.25
31.03.2025, 11:34
Технічна специфікація
Загальне запитання щодо оголошення
Шановний Замовник, щодо відпуску пального можна пропонувати талони та паливні картки?
Відповідь замовника (Відповідь зареєстровано 01.04.2025, 20:21)
Шановний Учасник, враховуючи специфіку нашого закладу та з метою забезпечення безперебійного постачання пального бажаним способом закупівлі є паливні талони.
01.04.2025, 11:40
Вимоги Додаток 2
Загальне запитання щодо оголошення
Шановний Замовник в додатку 2 ТД п2. зазначено Копія ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності. У разі якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності не передбачено законодавством Учасник у складі тендерної пропозиції подає відповідний лист-роз’яснення (складений у довільній формі). Чи буде достатнім для виконання даної вимоги надання ліцензії на роздрібну торгівлю пальним?
Відповідь замовника (Відповідь зареєстровано 02.04.2025, 10:11)
Шановний Учасник, на відповідність даній вимозі Ви можете надати ліцензію на роздрібну торгівлю пальним або лист-пояснення з посиланням на нормативні акти, якщо ліцензування не передбачено.
01.04.2025, 14:12
Технічна специфікація
Загальне запитання щодо оголошення
Шановний Замовник просимо Вас доповнити форму відпуска не лише талони, а також паливні картки, в іншому випадку будемо змушені сьогодні подавати скаргу в АМКУ, через дискримінацію нас, як потенційного Учасника, який може забезпечувати Вас якісним пальним через широку мережу АЗС по паливним карткам
Відповідь замовника (Відповідь зареєстровано 01.04.2025, 21:01)
Шановний Учасник, тендерна документація та проект договору передбачають закупівлю бензину та диз.палива у формі паливних талонів. Використання паливних карток не передбачено через специфіку та внутрішні вимоги нашої установи. Закупівля саме паливних талонів є більш зручним та доцільним рішенням для забезпечення безперебійного постачання пального. Також у порівнянні з паливними картками має ряд переваг, а саме: зручність використання та незалежність від мережі АЗС (талони можуть використовуватися в різних регіонах незалежно від наявності терміналів для паливних карток; вони дозволяють заправлятися на будь-якій АЗС, що приймає талони відповідного номіналу); контроль та звітність (талони забезпечують простий облік витрат без необхідності моніторингу карткових балансів та проведення електронних операцій; вони мають чітко визначений номінал, що виключає можливість перевитрат або нестачі коштів); безпека (виключається ризик несанкціонованого списання коштів або втрати балансу через технічні збої, як це може трапитися з паливними картками; у разі втрати талона його неможливо використати безпосередньо без відповідних реквізитів); гнучкість у використанні (термін дії талонів зазвичай довший, ніж у карткових залишків, що зменшує ризик їхнього знецінення або втрати коштів через обмеження за часом; відсутність потреби у додатковому програмному забезпеченні або спеціальному обладнанні для їх використання).
01.04.2025, 14:35
Щодо внесення змін до проєкту договору
Загальне запитання щодо оголошення
Шановний Замовнику, просимо внести зміни до тендерної документації та до проекту договору згідно Законодавства.
Так, з 19.10.2022 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (далі - постанова № 1178, Особливості), прийнята відповідно до пункту 3-7 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон).
Отже, з 19.10.2022 на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням цих Особливостей.
П. 19 Особливостей передбачено перелік випадків зміни істотних умов договору, у тому числі надано право змінювати ціну за одиницю товару у договорі про закупівлю пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку за умови документального підтвердження такого коливання. Зокрема: підпункт 2 п. 19 Особливостей визначає що: «погодження зміни ціни за одиницю товару в договорі про закупівлю у разі коливання ціни такого товару на ринку, що відбулося з моменту укладення договору про закупівлю або останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни за одиницю товару. Зміна ціни за одиницю товару здійснюється пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку (відсоток збільшення ціни за одиницю товару не може перевищувати відсоток коливання (збільшення) ціни такого товару на ринку) за умови документального підтвердження такого коливання та не повинна призвести до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю на момент його укладення;»
У зв’язку з вищевикладеним, з метою приведення проекту договору про закупівлю у відповідність но норм пункту 3-7 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” та п. 19 Особливостей, а також детального врегулювання порядку внесення змін до договору про закупівлю,
ПРОПОНУЄМО:
Внести зміни в Тендерну документацію та в проект договору про закупівлю та викласти відповідні пункти в новій редакції:
«2) погодження зміни ціни за одиницю товару в договорі про закупівлю у разі коливання ціни такого товару на ринку, що відбулося з моменту укладення договору про закупівлю або останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни за одиницю товару. Зміна ціни за одиницю товару здійснюється пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку (відсоток збільшення ціни за одиницю товару не може перевищувати відсоток коливання (збільшення) ціни такого товару на ринку) за умови документального підтвердження такого коливання та не повинна призвести до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю на момент його укладення.
Внесення таких змін можливе за наявності пред’явленого Постачальником обґрунтованого документального підтвердження коливання ціни такого Товару на ринку. Наявність факту коливання ціни Товару на ринку підтверджується даними із загальнодоступних джерел, зокрема, але не виключно: https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel/ (середні ціни по Україні, або по відповідній області), або https://vseazs.com/, також Постачальник може надати довідку отриманого від уповноваженого органу (довідка (експертний висновок) з Торгово-промислової палати України чи її територіального відділення чи ДП «Держзовнішінформ»» або органів Державної служби статистики України, або установи, уповноваженої надавати відповідну інформацію (перелік органів, установ, організацій, які уповноважені надавати відповідну інформацію щодо коливання ціни продукції на ринку не є вичерпним). Документ, що надається Учасником повинен містити інформацію про ринкову (середньоринкову) ціну на товар станом на дату укладання договору (попередньої додаткової угоди) та ринкову (середньоринкову) ціну на товар станом на момент укладання додаткової угоди (документ, що підтверджує коливання ціни товару на ринку повинен бути виданим не більше 5 календарних днів відносно дати укладення договору / додаткової угоди);
Сторони протягом дії цього Договору можуть вносити зміни декілька разів, в частині ціни за одиницю Товару в т.ч. більше ніж на 10 (десять) відсотків кожного разу, з урахуванням попередніх внесених змін, сукупність яких може перевищувати 10 (десять) відсотків від ціни за одиницю Товару, визначеної Сторонами на момент укладання цього Договору та за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної у договорі.
У разі, якщо Постачальник планує зміну ціни за одиницю Товару, він зобов’язаний письмово повідомити про зміну ціни Покупця не пізніше, ніж за 1 (один) робочий день, що передує дню, у якому почне діяти нова ціна на Товар.
Сторона, що отримала проект додаткової угоди про зміну істотних умов цього Договору, зобов’язана розглянути їх протягом 3 (трьох) робочих днів починаючи з дати отримання відповідної додаткової угоди. Відмова будь-якої із Сторін цього Договору від підписання додаткової угоди, за наявності всіх підтверджуючих документів, повинна бути обґрунтована та підтверджена достатніми документальними фактами, що надаються іншій Стороні з боку Сторони, що відмовляється від її підписання.»
У разі відхилення даного звернення та не усунення дискримінаційних умов ми будемо змушені звернутись до АМКУ зі скаргою.
Так, з 19.10.2022 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (далі - постанова № 1178, Особливості), прийнята відповідно до пункту 3-7 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон).
Отже, з 19.10.2022 на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням цих Особливостей.
П. 19 Особливостей передбачено перелік випадків зміни істотних умов договору, у тому числі надано право змінювати ціну за одиницю товару у договорі про закупівлю пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку за умови документального підтвердження такого коливання. Зокрема: підпункт 2 п. 19 Особливостей визначає що: «погодження зміни ціни за одиницю товару в договорі про закупівлю у разі коливання ціни такого товару на ринку, що відбулося з моменту укладення договору про закупівлю або останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни за одиницю товару. Зміна ціни за одиницю товару здійснюється пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку (відсоток збільшення ціни за одиницю товару не може перевищувати відсоток коливання (збільшення) ціни такого товару на ринку) за умови документального підтвердження такого коливання та не повинна призвести до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю на момент його укладення;»
У зв’язку з вищевикладеним, з метою приведення проекту договору про закупівлю у відповідність но норм пункту 3-7 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” та п. 19 Особливостей, а також детального врегулювання порядку внесення змін до договору про закупівлю,
ПРОПОНУЄМО:
Внести зміни в Тендерну документацію та в проект договору про закупівлю та викласти відповідні пункти в новій редакції:
«2) погодження зміни ціни за одиницю товару в договорі про закупівлю у разі коливання ціни такого товару на ринку, що відбулося з моменту укладення договору про закупівлю або останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни за одиницю товару. Зміна ціни за одиницю товару здійснюється пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку (відсоток збільшення ціни за одиницю товару не може перевищувати відсоток коливання (збільшення) ціни такого товару на ринку) за умови документального підтвердження такого коливання та не повинна призвести до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю на момент його укладення.
Внесення таких змін можливе за наявності пред’явленого Постачальником обґрунтованого документального підтвердження коливання ціни такого Товару на ринку. Наявність факту коливання ціни Товару на ринку підтверджується даними із загальнодоступних джерел, зокрема, але не виключно: https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel/ (середні ціни по Україні, або по відповідній області), або https://vseazs.com/, також Постачальник може надати довідку отриманого від уповноваженого органу (довідка (експертний висновок) з Торгово-промислової палати України чи її територіального відділення чи ДП «Держзовнішінформ»» або органів Державної служби статистики України, або установи, уповноваженої надавати відповідну інформацію (перелік органів, установ, організацій, які уповноважені надавати відповідну інформацію щодо коливання ціни продукції на ринку не є вичерпним). Документ, що надається Учасником повинен містити інформацію про ринкову (середньоринкову) ціну на товар станом на дату укладання договору (попередньої додаткової угоди) та ринкову (середньоринкову) ціну на товар станом на момент укладання додаткової угоди (документ, що підтверджує коливання ціни товару на ринку повинен бути виданим не більше 5 календарних днів відносно дати укладення договору / додаткової угоди);
Сторони протягом дії цього Договору можуть вносити зміни декілька разів, в частині ціни за одиницю Товару в т.ч. більше ніж на 10 (десять) відсотків кожного разу, з урахуванням попередніх внесених змін, сукупність яких може перевищувати 10 (десять) відсотків від ціни за одиницю Товару, визначеної Сторонами на момент укладання цього Договору та за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної у договорі.
У разі, якщо Постачальник планує зміну ціни за одиницю Товару, він зобов’язаний письмово повідомити про зміну ціни Покупця не пізніше, ніж за 1 (один) робочий день, що передує дню, у якому почне діяти нова ціна на Товар.
Сторона, що отримала проект додаткової угоди про зміну істотних умов цього Договору, зобов’язана розглянути їх протягом 3 (трьох) робочих днів починаючи з дати отримання відповідної додаткової угоди. Відмова будь-якої із Сторін цього Договору від підписання додаткової угоди, за наявності всіх підтверджуючих документів, повинна бути обґрунтована та підтверджена достатніми документальними фактами, що надаються іншій Стороні з боку Сторони, що відмовляється від її підписання.»
У разі відхилення даного звернення та не усунення дискримінаційних умов ми будемо змушені звернутись до АМКУ зі скаргою.
Відповідь замовника (Відповідь зареєстровано 01.04.2025, 20:15)
Шановний Учасник. Тендерна документація та проект договору розроблені відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) від 25.12.2015 року №922-VIII (стаття 22 Закону), та Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (зі змінами). Зміна істотних умов договору зазначена у пункті 4 розділу VI Тендерної документації "Результати торгів та укладання договору про закупівлю"., а також в проекті договору в п.11.1 розділу XI "Інші умови". І тендерна документація, і проект договору передбачають зміну істотних умов договору відповідно до п.11 Постанови 1178 від 12.10.2022 року, а саме: 1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника;2) погодження зміни ціни за одиницю товару в договорі про закупівлю у разі коливання ціни такого товару на ринку, що відбулося з моменту укладення договору про закупівлю або останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни за одиницю товару. Зміна ціни за одиницю товару здійснюється пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку (відсоток збільшення ціни за одиницю товару не може перевищувати відсоток коливання (збільшення) ціни такого товару на ринку) за умови документального підтвердження такого коливання та не повинна призвести до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю на момент його укладення; 3) покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю; 4) продовження строку дії договору про закупівлю та/або строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю; 5) погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг);6) зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку з зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до зміни таких ставок та/або пільг з оподаткування, а також у зв’язку із зміною системи оподаткування пропорційно до зміни податкового навантаження внаслідок зміни системи оподаткування;7) зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS, регульованих цін (тарифів), нормативів, середньозважених цін на електроенергію на ринку “на добу наперед”, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни;8) зміни умов у зв’язку із застосуванням положень частини шостої статті 41 Закону.