Зателефонуйте мені
Вкажіть свій номер телефону і наш менеджер незабаром зв’яжеться з Вами
Номер телефону

Скасувати
Надіслати

Очікуйте дзвінка

Закрити
Процедура закупівлі оголошена 17.03.2025 23:00. Дата останніх змін - 06.05.2025 17:36

Код ДК 021:2015 90520000- 8 «Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами» Послуга у сфері управління медичними, органними відходами категорії «В» ( з наданням пакувальної тари) -

Ідентифікатор закупівлі UA-2025-03-17-013856-a  
ID 98eb99b942a54f68ab505805f40facea  
Загальна очікувана вартість закупівлі
540`00000 Гривня
Ви ще не берете участь в обговоренні цієї закупівлі
Ви ще не берете участь у цій закупівлі
Відмітити оголошення
Додати у вибране
Приховати
Запланувати участь

Закупівельник (Проводить закупівлю)

Найменування замовника Комунальне підприємство "Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр Полтавської обласної ради"  
Загальна очікувана вартість закупівлі 540`000.00 Гривня (з ПДВ)  
Процедура закупівлі Відкриті торги з особливостями  
Метод оцінки тендерних пропозицій учасників Оцінка тендерних пропозицій учасників за найменшою пропозицією  
Закупівля оголошена
17.03.25
Період уточнень
до 17.04.25
Період оскаржень
до 17.04.25
Подання пропозицій
до 20.04.25
Аукціон
21.04.25
Кваліфікація переможця
з 21.04.25
Пропозиції розглянуті
з 25.04.25
Наявні запитання без відповіді (скарги без рішення)
з 30.04.25
Процедуру призупинено через скаргу
19.03.2025, 16:33
вимога
Загальне запитання щодо оголошення
Шановний Замовник!
Відповідно до п.5 додатку 2 до тендерної документації, "Учасник гарантує наявність та бере на себе зобов’язання забезпечити Замовника первинним та вторинним пакуванням: (контейнери та мішки/пакети), що призначене для збирання медичних відходів категорії В та С (про що надається гарантійний лист). Вказане паковання має відповідати вимогам визначеним у Наказі МОЗ України №325 (зі змінами) та Технічному регламенту з підтвердження відповідності паковання (пакувальних матеріалів) та відходів паковання, затвердженому наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 24.12.2004 № 289, (на підтвердження відповідності та наявності паковання надати: декларацію(ї) виробника про відповідність паковання складену за формою визначеною в Додатку 2 до пункту 7.1.1 Технічного регламенту з підтвердження відповідності паковання (пакувальних матеріалів) та відходів паковання (тари) технічному регламенту з підтвердження відповідності паковання (пакувальних матеріалів) та відходів паковання затвердженого Наказом Держспоживстандарту України від 24.12.2004 року № 289, видаткову(і) накладну(і) або інший первинний документ який засвідчує наявність в учасника паковання (пакувальних матеріалів) (документи повинні відповідати вимогам ст. 9 ЗУ «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні») на зазначене в листі пакування (тару)."

Звертаємо вашу увагу, що Наказ МОЗ України №325 (зі змінами), з 01.04.2025 р. втрачає чинність на підставі Наказу МОЗ № 1827 від 31.10.2024 р.
Враховуючи зазначене, просимо внести зміни та видалити з тексту тендерної документації п .5 Додатку 2
Відповідь замовника (Відповідь зареєстровано 21.03.2025, 15:58)
Шановний учасник! Ваше звернення розглянуте. Доводимо до Вашого відому, що технічні вимоги закупівлі послуг, викладено у додатку №2 до тендерної докумен тації.
19.03.2025, 16:34
Вимога
Загальне запитання щодо оголошення
Шановний замовник! Просимо зазначити операції з видалення відходів згідно ЗУ "Про управління відходами"!
Відповідь замовника (Відповідь зареєстровано 21.03.2025, 15:59)
Шановний учасник! Ваше звернення розглянуте. Доводимо до Вашого відому, що технічні вимоги закупівлі послуг, викладено у додатку №2 до тендерної докумен тації.
16.04.2025, 17:44
Дозвіл
Загальне запитання щодо оголошення
Відповідно до п.3 Порядку видачі, відмови у видачі, анулювання дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2023 р. № 1328 суб’єкти господарювання, які мають намір або здійснюють операції з оброблення відходів відповідно до Закону України “Про управління відходами” (далі - суб’єкт господарювання), зобов’язані отримати дозвіл на здійснення операцій з оброблення відходів (далі - дозвіл) до початку своєї діяльності.

Тобто відповідно до статті 30 Закону України "Про управління відходами" та Постанови КМУ від 19 грудня 2023 р. № 1328, суб’єкти господарювання, які здійснюють операції з оброблення відходів, зобов’язані отримати відповідний дозвіл до початку своєї діяльності. Однак, здійснення господарської діяльності у сфері управління небезпечними відходами як ліцензійної діяльності без ліцензії неможливе. Таким чином, отримання ліцензії є фактичним початком діяльності підприємства у сфері управління небезпечними відходами.

Відповідно до постанови КМУ від 18 березня 2022 р. № 314 та постанови КМУ від 31 жовтня 2023 р. № 1137 подані суб’єктами господарювання декларації про провадження видів господарської діяльності щодо здійснення операцій з оброблення відходів є дійсними до 15 червня 2025 року.
У строк до 15 червня 2025 р. суб’єкти господарювання для подальшого провадження своєї діяльності повинні отримати відповідні дозвільні документи у порядку та на умовах, що передбачені Законом України “Про управління відходами”.

Тобто Постанова КМУ 18 березня 2022 р. № 314 та Постанова КМУ від 31 жовтня 2023 р. № 1137 встановлюють, що суб’єкти господарювання, які вже здійснюють діяльність, повинні отримати відповідні дозвільні документи для її подальшого провадження до 15 червня 2025 року.

Отже, вимога замовника щодо наявності дозволу до початку діяльності суперечить законодавству, оскільки вона може застосовуватися лише до суб’єктів, які ще не розпочали діяльність (в силу постанови Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2023 р. № 1328).

Вимога про включення небезпечних відходів з Додатку 4 до дозволу не має нормативного обґрунтування, оскільки чинне законодавство не передбачає такої деталізації у дозвільному документі для суб’єктів господарювання, які розпочали відповідну діяльність, про що зазначалося вище. Такої деталізації не містять також реєстр дозволів та дозвільні документи.

Це призводить до необґрунтованого обмеження конкуренції та штучного звуження кола потенційних учасників закупівлі.

Суб’єкти господарювання, що здійснюють діяльність у сфері управління небезпечними відходами можуть здійснювати свою діяльність на підстав Декларації, а у змісті Декларації не відображаються коди чи види небезпечних відходів і зміст Декларації є встановленої форми.

Додатково чинність Декларації підтверджується постановою КМУ від 14 березня 2025 р. № 288, відповідно до якої у разі коли суб’єкт господарювання, який набув право на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності/виду господарської діяльності або частини виду господарської діяльності, що провадиться на підставі поданої декларації, протягом строку її чинності звернувся до органів ліцензування, дозвільних органів та суб’єктів надання публічних (електронних публічних) послуг із заявою про отримання дозвільного документа (документа дозвільного характеру, ліцензії або інших результатів надання публічних послуг) у порядку, строки та на умовах, передбачених законодавством, декларація є чинною до прийняття дозвільним органом рішення про видачу або про відмову у видачі відповідного дозвільного документа.

З огляду на це просимо передбачити можливість подання учасниками дозволу або декларації про провадження видів господарської діяльності щодо здійснення операцій з оброблення відходів.
Відповідь замовника (Відповідь зареєстровано 18.04.2025, 22:22)
Шановний Учасник! Ваше звернення розглянуто! Звертаємо Вашу Увагу, що тендерною документацією, передбачено наступне: «Учасник у складі пропозиції повинен надати Наказ про видачу учаснику або субпідряднику (у разі залучення) ліцензії на право провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами разом з додатком до такого наказу із зазначенням кодів відходів відповідно до Національного переліку відходів, додаток до наказу повинен містити коди відходів та перелік операцій з ними зазначені в технічних вимогах (Додаток 2);
Учасник повинен мати Дозвіл на здійснення операцій з оброблення відходів (небезпечних відходів зазначені в Додатку 2) від уповноваженого органу видавати відповідні дозволи (надати у складі пропозиції, документ має містити дату початку дії дозволу). Інформація про Дозвіл учасника повинна міститися в реєстрі дозволів на здійснення операцій з оброблення відходів і перевіряється замовником в екосистемі (eco.gov.ua);
Учасник повинен підтвердити своє право або право субпідрядника /співвиконавця (у разі залучення) на провадження діяльності у сфері перевезення небезпечних відходів шляхом надання у складі тендерної пропозиції чинного на весь період надання послуг дозвільного документу на перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів, виданого Державною службою України з безпеки на транспорті;
Учасник при наданні послуг має керуватися нормами ЗУ "Про управління відходами".
Я бачимо із вище викладеного, Учасники мають кілька варіантів подання матеріалів, у складі своєї пропозиції, що жодним чином не обмежує конкуренцію.